Facebook masz czy nie?

Facebook masz czy nie?

Czy istnieje jeszcze na świecie człowiek, który nie posiada konta na Facebook ? Okazuje się, że jak najbardziej i to nie jeden a rzesza ludzi nie widzi takiej potrzeby, żeby zakładać konto. Jest sporo osób, które konto założyły, ale po jakimś czasie je usunęły, ale są tez osoby, które nigdy nie założyły i nie założą konta na portalach społecznościowych, bo zwyczajne nie widzą w tym większego sensu. Warto zaznaczyć, że nie są to tylko ludzie starsi z innego pokolenia, których te rzeczy porostu zwyczajnie nie interesują, lub które porostu nie potrafią korzystać z komputera (jest jeszcze bardzo dużo takich osób), ale także osoby młode.
W czasach gdzie każdy ze znajomych ma konto nie tylko na Facebook, ale też na innych portalach społecznościowych, dla niektórych ciężko jest zrozumieć, jak można bez tego żyć i co to za życie. Portale takie jak Facebook stały się nierozłączną częścią życia wielu. Na czym bazują? Co stoi za ich sukcesem? Cóż fani owych portali pewnie dali by tu popis i przytoczyli ogrom przykładów dlaczego tak jest, osobiście myślę, że są to przemyślane koncepcje pod kontem psychologii człowieka, która bazuje zwyczajnie na chęci pochwalenia się czymś światu (chociażby miałoby to być to co ugotowaliśmy dziś na obiad). Z czasem portale społecznościowe zyskały na takiej popularności, że stały się ogromnym narzędziem marketingowych.
Każdy może sam zdecydować czy zakładanie konta jest mu do życia potrzebne, a “puki co” nie jest to ani konieczność ani przymus.

Replies: 0 / Share:

You might also like …

Post Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *