Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Projekt graficzny gratis!
Idosell security badge

Gra double reklamowa

( ilość produktów: 4 )

Zamów grę Double z firmowym nadrukiem

Gra Double to rozrywka absolutnie dla każdego! Składa się z talii kart, na których znajduje się różnorodny zestaw symboli. Gra polega na szybkim reagowaniu i spostrzegawczości. Zadaniem graczy jest jak najszybsze znalezienie wspólnego symbolu między dwoma kartami i jego nazwanie. W wersji reklamowej gra Double z logo firmy staje się wyjątkowa i spersonalizowana.  

Ta gra reklamowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą w łatwy i przyjemny sposób zwiększyć swoją rozpoznawalność oraz zaangażowanie klientów poprzez interaktywną zabawę. Możesz dostosować karty do swoich potrzeb, dzięki temu wyróżnisz swoją firmę i wypromujesz swoje hasło reklamowe, motto lub logo. Twoja firma będzie widoczna dla klientów i partnerów biznesowych podczas zabawy, co sprawia, że gra Double staje się nie tylko źródłem rozrywki, ale także skutecznym narzędziem marketingowym.  

Jest zamknięta w małym opakowaniu, które łatwo zabrać ze sobą, by móc grać w każdym miejscu. Gra Double z logo firmy może być wykorzystywana na różnego rodzaju eventach, targach, imprezach firmowych czy jako oryginalny gadżet reklamowy na prezent.  

Reklamowa gra Double angażuje uczestników do interakcji, co sprzyja budowaniu pozytywnych skojarzeń z marką. Jest to także doskonały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Personalizacja kart umożliwia firmom przekazanie kluczowych informacji i zwiększa ich rozpoznawalność w nietuzinkowy sposób. 

pixel